Hakkımızda

Rüyaların Gerçek Sahibi: Xuma Village

Doğa’nın en yeşil haliyle kendini bizlere sunduğu Yalıkavak’ta değerli bir mücevher gibi konumlanan Xuma, her ruhu besliyor. Köklü geçmişi ile birçok deneyime kapı aralarken, Bodrum’un yakından bildiğimiz değerlerini eşsiz bir zaman tüneli içinde yaşatmaya devam ediyor.

‘İyi’ Olma Deneyimi

Xuma , konuklarını yaşattığı wellness deneyimleri ile bir iyi olma hali içine çekiyor. Owellnes gibi sağlık ve huzur dolu bir yaşam alanı yaratmak için  özenle çalışıyor. Bodrum Evi adını taşıyan alanda, deneyimli öğretmenler eşliğinde çeşitli sağlıklı yaşam programları düzenleniyor. Her detayı titizlikle planlanan wellness deneyimlerinde, ruhsal ve fiziksel olarak yenilenmek isteyen herkes, doğanın dingin kollarına kendini bırakıyor.

Deniz Esintili Bir Müzikal

Xuma 400 kişilik plaj alanı, inci tanesi kumları ve kadifemsi denizi ile gün boyu misafirlerine gerçek bir ‘Bodrum’ deneyimi yaşatıyor. Müziğin denizden esen melteme karışması ile birlikte içinizde saklı olan en derin hisleriniz bu bakir koyda gün yüzüne çıkıyor.

En Özel Anlarınızı Kutsayın

Xuma, hayalini kurduğunuz her özel anınız için eşsiz bir ambiyans sunar. Her detayın alanında uzman kişiler tarafından özenle planlandığı etkinlikler, davetler, düğünler ve daha fazla sevdiklerinizle birlikte hatırdan çıkmayacak keyifli anılara dönüşür.

Bodrum’u Daha Yakından Tanıyın

Xuma, Bodrum’un bilindik değerlerini, değişmeyen dokusunu keşfetmek ve bunu ruhunda yaşamak isteyenlere kapılarını açıyor. Misafirlerine  bu romantik Ege kasabasının ritüellerini yaşatırken, aynı zamanda yaşattığı deneyimlerle kendi olma fırsatlarını da sunuyor.

Gastronomi

Xuma, samimi hizmet anlayışı ve usta şefleri ile hem yerel lezzetleri hem de dünya mutfağını eşsiz bir uyum ile ruhunuza taşır.

Wellness

Xuma sizleri bedeninize ve ruhunuza iyi gelen wellness deneyimleri ile buluştururken, kendinizin en iyi versiyonu ile tanıştırır.

Müzik

Müziğin hiç susmadığı bu bakir koyda her an miras eğlence kültürünün keyfini çıkarabilirsiniz.

Sanat

Xuma, düzenlediği sergilerde her bir fırça darbesinde farklı öyküler anlatır.

Düğünler & Kutlamalar

Xuma, doğal bir atmosfer ve eşsiz bir ambiyans eşliğinde en özel anlarınızı unutulmaz kılar.