HAKKIMIZDA

Kaliteli yaşam biçimi markası XUMA VILLAGE, benimsediği dört ana felsefesi ile birlikte mimari olarak da canlandı, tazelendi… Fiziksel eklentileri dışında, daha doğaya dönük, daha açık, daha net ve hatta daha da rahat ve dingin olarak 22. sezonuna hazır.

DOĞAL BİTKİ ÖRTÜSÜNÜ KORUYUP, YEŞİLİ SEVMEK. DOĞADA OLMAK. 24 dönümlük bahçesinde, doğaya karşı her zaman saygılı olma duyarlılığını gösterip, doğal malzemeler kullanarak sadeliği ön planda tutar. Prensip olarak, eskilerden yenilik yaratır. Gösterişten öte, samimiyete ve güzel ruh haline önem verir. Medeni şekilde hizmet verme kavramına misafirlerini davet eder.

GASTRONOMİ. SAĞLIKLI BESLENMEK. BİLİNÇLİ YAŞAMI BENİMSEMEKHerşey kendini sevmekle başlar. Bulunduğun yöreye ait ürünler ile taze ve ile sağlıklı lezzetler yarat. Bu felsefeyi mutfağına yansıtarak günlük hazırlanan sağlıklı lezzetler sunar.

BİLİNÇ VE FARKINDALIK. WELLNESS CENTER. KENDİNİ SEVMEK, ÖNEMSEMEK.Sağlıklı olmaya ve güzel yaşamaya önem vermek, kendine iyi bakmakla başlar. MÜZiK. DANS ETMEK. EĞLENMEK. Festivalleri takip edip, katılmak. Modern elektronik dans müziği altyapılı kışkırtıcı, kıpır kıpır, dinamik ritmlerle dans etmek.

Bütün bunların tamamı bir yaşam biçimini anlatır. Bu köy, bu yaşam biçimine sahip kişilerin buluşma noktasıdır. Modern sanat festivali ile sanat ve tasarımı, ev sahipliğini yaptığı birçok önemli festival ile müzik ve doğayı buluşturan bu köy Haziran’da kapılarını açıyor.